najlepsze zajęcia praktyczne

Nasi wykładowcy

Wszystkie nasze warsztaty prowadzone są przez osoby zajmujące się na co dzień fotografią oraz reklamą. To nie teoretycy, a praktycy, posiadający wyższe wykształcenie z zakresu sztuk plastycznych oraz doświadczeni pracownicy branży reklamowej.

Łącząc ich doświadczenia z tych dziedzin stworzyliśmy unikatowy, autorski programu szkoleniowy, w którym nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne, co przekłada się na efektywną pracę uczestników w trakcie trwania warsztatów, a ostatecznie na wyniesione z warsztatów umiejętności naszych kursantów.

.

.

Michał Kawecki

Absolwent i wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie

W swojej dotychczasowej twórczości jak i życiu codzienny kieruje się mottem: żyj z pasją. W działaniach niekomercyjnych koncentruje się na zadaniach, które go frustrują, interesują bądź drażnią. Niezależnie od tego, proces powstawania dzieła skupia głównie wokół wnikliwej obserwacji jego otoczenia, a głównie zachowań społeczeństwa. Wbrew pozorom te same zasady stosuje zajmując się fotografią komercyjną. Można śmiało powiedzieć, że we wszystkich dziedzinach kieruje się intuicją, która do tej pory jeszcze go nie zawiodła, choć czasami stawia go w dość trudnych życiowych sytuacjach.

.

.

Piotr Kuczek

Fotograf/operator DTP – wieloletni pracownik agencji reklamowych

Fotografia oraz grafika komputerowa to jego pasja. Człowiek typowo techniczny, lecz obdarzony ogromną fantazją. Wszystko co robi stara się robić z największym zaangażowaniem, stale pogłębia swoją wiedzę. Zdobywał doświadczenie pracując m.in. dla takich marek jak: Sony, Goodyear, Osram, Castrol, Tefal, Orico London. Dzięki wieloletniej pracy na stanowisku Operatora Desktop Publishing, wie co należy zrobić, aby otrzymać założony efekt i jak należycie spożytkować dostępne środki.

Nie lubi mówić o sobie, chociaż zawsze ma coś do powiedzenia. Dynamiczny i wnikliwy praktyk.

.

.

Janusz Gąciarz

Projektant graficzny/fotograf

Na co dzień zajmuje się projektowaniem graficznym we własnej agencji reklamowej oraz współtworzy portal informacyjny. Współpracuje jako fotograf z jednym z klubów żużlowych. Człowiek zorganizowany i mocno angażujący się w każde zadanie. Nie pozostając bezkrytycznym wobec własnych osiągnięć, stale doskonali swój warsztat. Otwarty na krytykę. Kieruje się zasadą, że nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. Lubi podróżować, a z każdej wyprawy przywozi setki zdjęć.

.

.

MASZ PYTANIE?
NAPISZ DO NAS

Odpowiemy w ciągu 24h

Krakowskie
Warsztaty
Fotograficzne
tel. 883 550 904

.


Dziękujemy za przesłanie wiadomośći


Prześlemy odpowiedź najszybciej, jak to możliwe


.